O nas

Tworzymy i kreujemy wyobraźnią,

najważniejszy jest dla Nas klient. Najważniejsze jest Państwa zadowolenie.

Biuro Projektowe Laura Design zostało powołane do życia z pasji, talentu, umiejętności oraz przyjemności dzielenia się tym z naszymi inwestorami. Na jej potęgę składa się 10 letnie doświadczenie projektantów, budowane na wiedzy, zmaterializowane rozwiązania i koncepcje, zadowolenie klientów oraz liczne polecenia. Naszą twórczość cechuje wiele zrealizowanych projektów w Polsce i za granicą oraz liczne podróże kulturoznawcze, które przyczyniają się na szersze i bardziej indywidualne postrzeganie każdego inwestora oraz jego potrzeb. Uśmiech na twarzach naszych klientów oraz pozytywne opinie o nas wśród swoich znajomych są dla nas powodem do dumy, ogromnym motywatorem i największą nagrodą.

Największym naszym sukcesem jest stworzenie przyjaznych aranżacji, miejsc zgodnych z potrzebami naszych klientów, którzy każdego dnia wykorzystują swoje powierzchnie dla pozostawienia siebie w ciszy, strefie komfortu pracy lub odpoczynku i relaksu.

Nieograniczona wyobraźnia

Podstawą naszego projektowania, jest nieograniczona wyobraźnią przestrzenna, oraz poczucie estetyki, dzięki czemu budujemy nastrój wnętrza i dbamy o potrzeby jego użytkowników, na każdym etapie powstawania dzieła- realizacji. Wspomagamy to współpracując ze sprawdzonymi i wykwalifikowanymi wykonawcami, profesjonalistami w swej dziedzinie, czego efektem jest harmonia i dopracowany detal.

Wykluczamy w ten sposób wszelką przypadkowość, na rzecz konsekwentnie budowanych form mieszczących się w kanonach, modnego i nowoczesnego wzornictwa, lub subtelnie połączonej klasyki z nowoczesnością. Biuro projektowe „LAURA DESIGN” specjalizuje się projektowaniu i aranżacji wnętrz mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej: restauracji, pubów, dyskotek, zakładów kosmetycznych i fryzjerskich, hoteli, kaplic pogrzebowych, a także biur i sklepów itp.

Funkcjonalność

Uważamy na potrzeby klientów

Klient wybierający nasze biuro, otrzymuje profesjonalną i kompleksową usługę wraz z nadzorem autorskim, pomocą w zakupach i związaną z tym logistyka.

Facebook E-mail Facebook Facebook